Referans

Podima Taşı, Bir Kaç Referansımız.Şirketimiz siz değerli müşterilerine podima taşı ile yaşam alanlarınızı süslemek için sizlere hizmet verme amacıyla kurulmuştur. Ülkemizde bütün il ve ilçeye gerek ürün temini gerekse projeli podima taşı hizmetide vermekteyiz.

Podimatasi.org web sitesi müşterilerine uygun fiyatlarda podima taşı temini hizmeti ile kalmayıp siz değerli müşterilerine podima taşı projelerinde uygulamalı olmakta hizmet vermektedir.

Podima Taşı bina girişlerinde daha çok motif şekiller amaçlı olarak kullanılır. Podima taşları dolomit taşı olarak bildiğimiz tamburlu taşlardan daha yuvarlak ve ebatları birbirine daha yakın ölçülerde olanıdır. Podima taşları renk değiştirmesi yapmamakla birlikte koku yapmaz , çevre ve insan sağlıgını etkileyecek kanserojen maddeler içermemektedir. Eski tarihlerden günümüze kadar bir çok yapılarda kullanılan doğal taşlar günümüzde eski tarihlere nazaran daha fazla tüketilmektedir. Teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle birlikte bir çok alanda farklı ebat ve dokularda yaşama alanlarında yerlerini almaktadı. Podima taşları ise bunlardan bir tanesidir. Projelerde dogal ve cilalı olarak bol miktarda tüketilemektedirler.

Şirketimiz müşterilerine istenilen motif'te ( şekil ) doğal taş keyfini yaşatmak için her zaman müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlara maletmek için çabalar sarfetmekten kaçınmayıp ve bunu başarmıştır.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin taş marketi olmak, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı evrensel, saygın bir şirket olmak

Misyonumuz

Müşteri talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayıp, onlara en doğru projeden en uygun çözüm ve değer önerilerini sunmak. Geniş Podima Taşı ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesiminin kullanabileceği duruma getirmek, müşterilerine en hızlı bir şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan öncü kurum olmak.Podima

Podima Taşı..
Podima Çakıl Taşı


Podima
Podima
Podima
Podima
Podima
Podima